FOTOKARTKI – TABLO

Przygotuj się z nami do sesji w szkołach, przedszkolach.

Fotokartka – Tablo to niezwykle wszechstronny produkt, który doskonale sprawdzi się jako pamiątka z sesji fotograficznej w szkole, czy też jako prezent dla bliskich. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz starannemu wykonaniu, FOTOKARTKA jest produktem premium, który wyróżnia się elegancją i trwałością.      

Tablo wykonane jest z wytrzymałej, sztywnej karty, na którą naświetlone są zdjęcia na papierze jedwabistym. Dzięki temu produkt zachowuje doskonałą jakość i odwzorowanie kolorów, co sprawia, że każdy detal jest doskonale widoczny.

Możliwość całkowicie dowolnego projektowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz karty, pozwala na stworzenie unikatowej pamiątki z wyjątkowej sesji. 

FOTOKARTKA dostępna jest w pięciu różnych formatach, co pozwala dopasować ją do różnych potrzeb i preferencji. Co więcej, produkt ten może być również wykorzystany jako voucher na  sesję fotograficzną, dzięki wyjątkowemu formatowi 15×15. Dzięki temu jeden fotoprodukt może spełniać wiele różnych zastosowań, co czyni go niezwykle praktycznym i uniwersalnym.

Przystępna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania

sprawia, że Fotokartka – Tablo to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję, oryginalność oraz trwałość. To doskonały sposób na uwiecznienie ważnych chwil i stworzenie pięknej pamiątki, która będzie mogła towarzyszyć przez wiele lat. 

O nas