BUTELKOWA ZIELEŃ- EKO-SKÓRA

Klasyka która nigdy nie nudzi się.

Wysmakowany i nowoczesny materiał butelkowa zieleń eko-skóra to najnowszy dodatek do naszej oferty, który przeznaczony jest dla miłośników klasyki. Ten elegancki materiał sprawdza się doskonale w fotolabumach zarówno ślubnych, jak i dziecięcych, dodając im wyjątkowego uroku i trwałości. 

Prezentowane na zdjęciach produkty, takie jak etui na zdjęcia Light, pomieszczą do 10 zdjęć, co pozwoli na stworzenie spersonalizowanego zestawu, idealnego do przechowywania wspomnień Waszych klientów.

Nasze fotoalbumy są dostępne w różnych formatach, począwszy od 15×15 do 40×30, dając możliwość dopasowania ich do indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Dodatkowo, istnieje możliwość umieszczenia okienek ze zdjęciami na albumach, grawera lub złocenia co dodatkowo personalizuje i urozmaica prezentację fotografii. 

I to nie koniec – etui na pendrive będzie doskonałym uzupełnieniem tego zestawu, umożliwiając przechowywanie i prezentację zdjęć w nowoczesny i funkcjonalny sposób.

Rozszerz swoją ofertę o nowy materiał BUTELKOWA - ZIELEŃ -EKO-SKÓRA

Chcielibyśmy także poinformować, że jeśli znudziły Ci się dotychczasowe materiały, takie jak tkanina lub welur, to ten kolor możecie wprowadzić do swojej oferty z rabatem -50% jako produkt pokazowy.

 

 Zapytaj swojego opiekuna o kod rabatowy Odkryj wyjątkowe połączenie klasyki i elegancji, stwórz piękne i trwałe fotoprodukty, które będą przechowywać wspomnienia Twoich klientów w najlepszym stylu! Sprawdź naszą pełna ofertę i skomponuj swój zestaw w pięknej butelkowej zieleni. 

O nas